Sirkeci Harem Arabalı Vapur Saatleri (Hafta İçi ve Cumartesi)
Sirkeci Harem Sirkeci arabalı vapur seferleri Hafta içi hergün ve Cumartesi günleri saat 05:30’da başlamaktadır. En son sefer ise saat 23:00’da yapılarak tamamlanır. İDO Sirkeci Harem araba vapuru ve İDO Harem Sirkeci arabalı vapur seferleri sabah ve akşam saatlerinde yoğunluğa bağlı olarak arttırılmaktadır.

Sirkeci Harem Araba Vapuru Saatleri (Pazar ve Tatil Günleri)
Sirkeci Harem Sirkeci araba vapuru seferleri Pazar ve Tatil günleri saat 07:00’da başlamaktadır. En son sefer ise saat 22:00’da yapılarak tamamlanır. İDO Harem Sirkeci araba vapuru ve İDO Sirkeci Harem arabalı vapur seferleri sabah ve akşam saatlerinde yoğunluğa bağlı olarak arttırılmaktadır.

İDO Sirkeci Harem Araba Vapur Güzergahı
İstanbul Avrupa yakasında bulunan İDO Sirkeci İskelesi ile İstanbul Anadolu yakasında bulunan Harem otogarının hemen önündeki İDO Harem İskelesi arasında seferler gerçekleştirilmektedir. Sirkeci Harem arabalı vapuruyla ulaşım ortalama 20 dakika sürmektedir.Sirkeci Harem Sirkeci Arabalı Vapur Hattı

İDO Sirkeci Harem Arabalı Vapur Yaya Fiyatları 2020 Tarifesi
Sirkeci-harem arabalı vapur ulaşımında uygulanan fiyat tarifesi şu şekildedir. Tam yolcu bileti 7 TL, İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 3.50 TL öğrenci ise 1.70 TL’dir. Sosyal ve indirimli2 İstanbul Kartı olan yolcular ise Sirkeci – Harem araba vapurunu 2.50 TL’ye kullanabilmektedirler.

İDO Sirkeci Harem Araba Vapuru Araç Geçiş Fiyatları 2020 Tarifesi

Sirkeci Harem araba vapuru araç geçiş fiyatları şu şekildedir. Motorsiklet 8 TL, otomobil 18 TL, arazi aracı 18 TL, minibüs ve küçük otobüs 24 TL, otobüs 48 TL ve N1 sınıfı araçlar 40TL’dir. Bisikletli yolcular için sirkeci harem arabalı vapurla karşıya geçiş ücreti 3,50 TL’dir.

İDO SİRKECİ HAREM FERİBOT GEÇİŞ FİYATLARI

  İDO ALTERNATİF
Otomobil, Jeep, Minivan 18 TL 46,00 TL
Minibüs, Panelvan 24 TL 69,00 TL
Otobüs 48 TL
Motorsiklet 8 TL
Yaya Yolcu 3,5 TL
Bisiklet 3,5 TL
Trafiksiz Yolculuk
Çay Simit Keyfi
Vapurda Manzara Keyfi

TÜM İDO SEFERLERİNE AİT DETAYLARA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here